Mapa bělovského katastru

Mapa bělovského katastru

 • 10. července 2006
 • 4
Severní částí katastrálního území, ve měru západ – východ, protéká Kamenecký potok. Část severní hranice katastrálního zemí tvoří Novodvorský potok.

Jižní částí katastrálního území, jižně pod zastavěným území obce Bělov, ve směru jihozápad – severovýchod, protéká Široký potok. Koryto Širokého potoka je upraveno, v dolní trati je zpevněno dlaždicemi vtok do řeky Moravy nad jezem přes česla.
mapa bělovského katastru

Ke stažení ve formátu PDF

Starší příspěvek Pozvánka: MS ve fotbale
Novější příspěvek Vesnice Bělov

Komentáře

 1. reagovat »

  Pavel
  20.7.2006

  Dobrá věc.
  Nechal jsem si to zvětšit v acrobatu až na 800 procent a je to téměř plnohodnotá katastrálka, ze které lze pohodlně vyčíst parcelní číslo. Odpadá tak návštěva katastrálního uřadu a nahlížení u nich na katastrální mapu. Vše lze tak pohodlně vyřešit přes internet {Koho vlastně je támten pozemek?)

  Mohu jen pochválit, že takovou to věc máte na internetu. Většinou se k tak podrobným topologickým podkladům (stupe? rozzsahu a podrobnosti) obyčejný smrtelník zadarmo ani nedostane.
  Kde že jste k tomu přišli? Ono to někde leží na internetu? (mapový server a podobně). Nebo je to nějaký export z GIS ovské aplikace?
  Děkuji za odpovědi.

 2. reagovat »

  admin
  20.7.2006

  Běžně zdarma bohužel není k dispozici.

  • reagovat »

   Pavel
   6.10.2017

   Dnes po letech digitalizace a fenoménu „otevřených dat“, lze podobné mapy snadně vyrobit v domácím prostředí od sehnání dat z internetu, jejich zpracování na opensource SW a snadnému vykreslení do PDF. Stačí jen vědět jak. Vše lze víceméně objevit na CUZK.cz a po českém internetu. Opět po letech oce?uji, že obec má univerzální omalovánku, kterou může využít prakticky kdokoliv.

 3. reagovat »

  Helena
  29.7.2006

  hezká je, ale poněkud staršího data. Odhaduji stáří tak na 8-10 let.

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn