Návrh nového územního plánu

Návrh nového územního plánu

Vážení občané nejenom obce Bělova, ale všichni, jež se jakýmkoli způsobem dotýká Návrh nového územního plánu obce Bělov.

Ambicí obecního úřadu Bělov Návrhem nového územního plánu není rozšiřování obce zejména v místní části Kopánky či Vývozek, ba právě naopak. Není účelem ani intenzivní výstavba nových rodinných domů na zelené louce, ale a to zejména logické uzavření území ve směru Horní Pole II.etapa tak, aby hlavní vjezdová komunikace nejenom na Horní Pole a dále ve směru Vývozek směřována do proluky na začátku obce Bělov. Prosazování této lokality je zejména z důvodu praktického, kdy inženýrské sítě jsou již vybudovány či je možnost je rozšiřovat, ale i z důvodu uživatelského, stávající místní komunikace Kopánky a Vývozek neumožňují další navyšování kapacity průjezdnosti vozidel, tudíž ani intenzivní výstavbu nových RD daných lokalit.

Návrh územního plánu dozná menších změn zejména v extravilánu obce, po doplnění společností Agroprojekt Brno společnými zařízeními – tj.je zejména zajištění zadržení vod v krajině, zeleň apod.

Návrh nového územního plánu předkládáme s předstihem k věcné diskusi mezi Vás občany a majitele pozemků tak, aby následné kroky vedoucí ke schválení územního plánu byly co nejméně problematické a v rozporu s Vašimi požadavky.

Cílem obecního úřadu předkládaným Návrhem nového územního plánu je na prvním místě mít podchycenu obec a požadavky Vás občanů tak, abychom předcházeli co nejvíce změnám územního plánu v následujících letech.

V Bělově 10.12.2016
Jiří Přecechtěl
Starosta obce Bělov

Starší příspěvek Návrh rozpočtu DSO
Novější příspěvek Rozpočet 2017

Komentáře

 1. reagovat »

  Lukas Belaska
  17.1.2017

  Dobry den,
  chtel bych se zeptat kam a v jake forme posilat navrhy na pripadnou zmenu navrhu noveho uzemniho planu?
  Dekuji

 2. reagovat »

  Přecechtěl
  18.1.2017

  návrhy na email obce Bělov tj. belov@centrum.cz

  • reagovat »

   Lukas Belaska
   19.1.2017

   Dobre dekuji, posilam mail znova. Nevim jestli Vam dosel mail odeslany 23.12.2016.

   • reagovat »

    Marek Přecechtěl
    19.1.2017

    Dobrý den, ano, mail přišel.

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn

Podobné