Nabídka práce

  • Marek Přecechtěl
  • 4. května 2017
  • inzerát

Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace Husova 1165, 763 61 Napajedla Napajedla, 4.5.2017

Přijme pracovníka na pozici:

Pracovník v sociálních službách – přímá obslužná činnost

Požadujeme:

  • komunikační schopnosti,
  • kladný vztah k lidem, seniorům,
  • odolnost vůči stresu,
  • spolehlivost, pracovitost, flexibilitu,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • znalost práce na PC,
  • trestní bezúhonnost,
  • středoškolské vzdělání výhodou,
  • absolvování akreditovaného kursu Pracovník v soc. službách výhodou.

Náplň práce:

  • zajišťování přímé obslužné péče o klienty,
  • podpora a rozvoj jejich soběstačnosti, dle individuálních potřeb klienta, individuálního plánu a plánu péče.

Pracovní poměr:

  • nástup možný ihned
  • nepřetržitý provoz,
  • směny: 6,30 – 18,30 h, 18,30 – 6,30 h

Místo výkonu práce:

Domov pro seniory Napajedla, p.o., Husova 1165, 763 61 Napajedla

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní organizaci,
  • práci, která má smysl,
  • zaškolení a odbornou podporu
  • další vzdělávání v oboru
  • zaměstnanecké výhody

Finanční ohodnocení:

  • v 5. platové třídě dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, v platovém rozpětí dle vnitřního platového předpisu organizace,
  • příplatky za práci v nepřetržitém pracovním režimu

Písemné přihlášky (včetně motivačního dopisu a stručného životopisu s přehledem dosavadní praxe a odborných znalostí a dovedností) zasílejte na adresu:

Domov pro seniory Napajedla, p.o
Bc. David Libiger, ředitel
Husova 1165, 763 61 Napajedla
e-mail: reditel@dsnapajedla.cz

Starší příspěvek Zprávy z MZ, duben ’17
Novější příspěvek Třídění odpadů

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn