Divadelní představení: Homeless

Divadelní představení: Homeless

  • 23. července 2017

Srdečně zveme všechny občany 29. července na Obecní areál kde proběhne od 19.30 hod. večerní divadelní představení (pro dospělé): "Homeless - Život je jen náhoda".

Komedie ze dvou pólů společnosti. Je lepší být významným manažerem nebo bezdomovcem? Nezáleží na tom co jsme, ale jací jsme! Hořká komedie v níž divák proniká do osudů a vztahů dvou lidí, kteří se náhodou potkají. Takové "náhodné" setkání, může zažít kdokoliv z nás už zítra, už dnes!

Lidské osudy jsou vrtkavé, pomíjivé a proměnlivé a zjistíme-li to až ve chvíli takového setkání, mohlo by být už pozdě...

Autor:

Pavel Němec

Režie:

Jan Julínek

Technika:

Jan Julínek

Hrají:

Jakub Janíček

Vstupné:

dobrovolné

Informace od divadelním souboru:

Nezávislá divadelní scéna SemTamFór vznikla v roce 2012. V současné době funguje na bázi nezávislého zájezdového divadla, mezi její stálé zájezdové scény patří města Zlín, Brno a Hradec Králové. Naše představení však můžete vidět po celé republice. Dramaturgii divadla tvoří zejména komediální repertoár a hry pro děti a mládež, proto se o našem divadle píše jako o divadlu pro všechny generace.

Jádro souboru představuje ředitel, umělecký šéf a režisér divadla Jan Julínek, dramaturgyně a scénáristka Jana Žáčková, produkční tým Aneta Bačíková a Michaela Vrbová a herci, kteří vystudovali Vyšší odbornou školu umění ve Zlíně. Mezi naše externí spolupracovníky patří kolegové z celé České republiky, zejména pak z Městského divadla Zlín, brněnského Divadla Polárka, Divadla Šumperk a pražského Divadla Bez Hranic.

Starší příspěvek Víno a Jazz
Novější příspěvek Myslivecké odpoledne

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn