Pozvánka: Ruchadze Band

Pozvánka: Ruchadze Band

  • 12. listopadu 2017

Dovolujeme si Vás pozvat jménem Města Napajedla na neobyčejný koncert RUCHADZE BAND, který se bude konat ve čtvrtek 16. 11. 2017 v 19.00 v Kině Napajedla.

Jazzový večer u příležitosti jubilejního 10. ročníku Festivalu vážné hudby Pocta Rudolfu Firkušnému představí ojedinělý kosmopolitní projekt na české hudební scéně pod vedením světoběžníka Konstantina Ruchadze, který je inspirovaný hudbou jako celkem, stylově a dimenzionálně nezávislou na prostoru a čase. Hudba, kde je místo pro hloubku, kreativitu, improvizaci, dravost a spontaneitu. Kde muzikanti mají možnost vyvíjet a předvádět svůj talent a publikum odnášet s sebou nezapomenutelný zážitek. Jejich první album “Adventurer” bylo s nadšením přijato publikem a také například holandskou hudební kritikou. V roce 2011 skupina vydala nové multietnické dvojalbum “Around The World In Space And Time” a nedávno vyšlo nové CD Konstantina Ruchadze se špičkovými muzikanty holandské hudební scény a členy Ruchadze Band –Amsterdam Beyond: "Upstream Hermit", které bylo nadšeně uvítáno jak holandskou, tak i českou hudební kritikou.

Vstupné: 70 Kč
Vstupenky lze zakoupit v Informačním centru Napajedladle v běžné provozní době nebo také online na kino.napajedla.cz, www.ruchadzeband.com

Starší příspěvek Festival vážné hudby
Novější příspěvek Mikuláš s čerty a anděli

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn

Podobné

Moravské chodníčky

Moravské...

1. srpna 2018

Festival vážné hudby

Festival vážné...

6. listopadu 2017

Moravské chodníčky

Moravské...

2. srpna 2017

Víno a Jazz

Víno a Jazz

17. července 2017