V pátek 21. února proběhl kulturní večer s kytarou v budově OÚ Bělov Jiřího Kováře, spojený s výstavou obrazů Jarmily Dorničákové.
V pátek 21. února proběhl kulturní večer s kytarou v budově OÚ Bělov Jiřího Kováře, spojený s výstavou obrazů Jarmily Dorničákové.