Moravská rodina

  • 17. března 2009
  • Marek Přecechtěl
Moravská rodina

24. března bude o naší obci na vlnách Českého rozhlasu Brno v pořadu Moravská rodina. (Jižní Morava FM 106.5, Brno – Město FM 93.1, Znojemsko FM 97.3, Hodonínsko FM 93.6, Zlínsko 97.5, Vsetínsko FM 89.5)

Český rozhlas Brno slaví letos 85 let svého vysílání – a oslaví jej mimo jiné i putováním po 85 obcích Jihomoravského a Zlínského kraje. Dozvíte se, jak se žije na naší Moravě.

Přineseme příběhy vašich životů, recepty z vaší kuchyně, každý den ráno vás čeká soutěž a po celý den nebudou chybět písničky pro vás – rodáky a občany mnoha vesnic, městysů i městeček našich krásných krajů.

Součástí celého projektů je i hledání „moravské rodiny“ – v tomto roce muzikantské či zpívající rodiny z obcí na jižní Moravě a Zlínsku. Která z obcí se vám představí nejlépe? Která rodina bude tou nejlepší? I vy svým hlasováním můžete ovlivnit náš projekt a získat pěknou cenu.

Poslouchejte Moravskou rodinu každý všední den od 2. března.

V březnu navštívíme tyto obce: Vnorovy, Velehrad, Říčany u Brna, Rusavu a Boleradice, dále Návojnou, Dobřínsko, Vísky, Horní Němčí, Karolinku, Krásensko, Senorady, Ježov, Bělov, Zdounky, Doubravici nad Svitavou, Huslenky, Šaratice, Moravský Krumlov, Týnec, Osvětimany a Blatnici pod sv. Antonínkem.

podrobnosti, informace: rozhlas.cz

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn

Podobné