Photo by Holly Mindrup on Unsplash

Výstava ovoce a zeleniny

  • 11. září 2017
  • Marek Přecechtěl
  • pozvánka
Výstava ovoce a zeleniny

Český zahrádkářský svaz - základní organizace Machová - ve spolupráci s Územním sdružením ČZS okresu Zlín uspořádají ve dnech 23. a 24. září 2017 okresní výstavu ovoce a zeleniny v kulturním domě v Machové. Zveme Vás k návštěvě výstavy, můžete se však zúčastnit i aktivně jako vystavovatelé. Organizační výbor má zájem vystavit co nejširší odrůdovou skladbu ovoce a zeleniny a chtěli bychom vystavit nejen nové perspektivní rezistentní odrůdy, ale i starší tradiční odrůdy pěstovaného ovoce. Proto vítáme každý vzorek, který zpestří tuto výstavu.

Pokud máte zájem o aktivní účast, ke které Vás tímto vyzýváme, přineste své výpěstky 3-4 ks od každé odrůdy a to ve čtvrtek tj. 21. září 2017 od 17.00 do 19.00 hodin nebo v pátek 22. září v době od 16.00 do 20.00 hodin, aby mohlo být nejpozději v průběhu sobotního dopoledne provedeno konečné aranžmá výstavy.

Výstava bude pro veřejnost otevřena:

v sobotu 23. září 2017 od 14.00 do 20.00 hodin a v neděli 24. září 2017 od 10.00 do 18.00 hodin

Nenechte si ujít příležitost seznámit se s novými rezistentními či tolerantními perspektivními odrůdami, ale i se starší tradiční odrůdovou skladbou. Po celou dobu výstavy budou k dispozici instruktoři, kteří podají dostatek informací o odrůdách, podnožích, či ochraně při pěstování ovoce. Věříme, že výstava bude velmi vhodnou příležitostí k setkání zahrádkářů, zahrádkářským besedám, ale také prostředím pro získání nových informací. Nezapomněli jsme ani na občerstvení. Bude pro vás připraveno víno, burčák ale i něco k zakousnutí. K dispozici budou prostory k příjemnému posezení a výměně zkušeností.

Na Vaši aktivní účast, ale i návštěvu se těší členové ZO ČZS Machová a představenstvo územního sdružení.

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn