Fotbalový turnaj 2005


Fotbalový turnaj proběhl dne 30.7.2005 na hřišti pod Bělovem za účasti čtyř týmů. Turnaj se hrál stylem každý s každým a trval téměř šest a půl hodiny. Turnaji předcházely tak jako každý rok přípravy hřiště. V tom největším tropickém horku proběhlo sečení, následně vyhrabání trávy a konečně zavibrování celého povrchu.

Sehráno bylo šest zápasů. Hrálo se 2 x 20 minut v sestavě 7 + 1. Týmy předváděly velice pěkný fotbal. Bohužel v polovině celého turnaje přišlo nečekané zranění hráče z týmu "Hospoda Kvasice Petřík". Fotbalista při střetu s golmanem našeho týmu (Jirkou Blažkem) si způsobyl dvojitou zlomeninu lýtkové kosti a musela být volána rychlá pomoc z Kroměříže. Po ošetření se zápas mezi výše zmíněnými týmy už nedohrál.

Završením celého turnaje se stal jako již tradičně zápas mezi dívkami a vdanými ženami. Po opravdu "kruté bitvě" skončil stav nerozhodně 1:1 a následovaly penalty. V penaltovém rozstřelu byly po dlouhé době lepší svobodné. Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci jak při přípravě hřiště tak i za reprezentaci naší obce.

Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky mažeme.

Pozvánka: 3. ročník soutěže v požárním sportu v Bělově
Pozvánka: 3. ročník soutěže v požárním sportu v...
Rekonstrukce zvonice
Rekonstrukce zvonice

Souhlas s používáním Cookies

Pro správné fungování tohoto webu se používají soubory cookies.
Cookies nepoužíváme pro žádné marketingové a analytické účely.