Od 1. září musí mít roušky jak zaměstnanci, tak návštěvníci úřadu

Od 1. září musí mít roušky jak zaměstnanci, tak návštěvníci úřadu


Ministerstvo zdravotnictví, s účinností od 1. září 2020 pro celé území státu, vydalo mimořádné opatření k povinnosti nošení roušek mimo jiné v budovách úřadů. Od zmíněného data musí mít občané, kteří vejdou do budovy Městského úřadu Otrokovice, opět nasazeny roušky či jinou ochranu dýchacích cest.

„Ze stejného důvodu jsou všichni zaměstnanci v prostorách úřadu, kde může dojít ke kontaktu s klienty, povinni nosit roušku,“ uvedla tajemnice Městského úřadu Otrokovice Radana Zenáhlíková.

Dále ubezpečila, že v prostorách budov úřadu je k dispozici dezinfekce a přepážková pracoviště jsou již od jara vybavena ochrannými zástěnami v podobě mobilních nebo pevných průhledných plastů.

„Žádáme všechny občany, kteří úřad navštíví, aby se neshlukovali, a zároveň upozorňujeme, že bez roušky či jiné ochrany dýchacích cest nebude lidem vstup na úřad umožněn. Na toto nařízení budou upozorňovat informační cedule,“ sdělila tajemnice.

Další informace:
Romana Pastuszková
tisková mluvčí města Otrokovice
+420 723 606 758, +420 577 680 449
pastuszkova@muotrokovice.cz
www.otrokovice.cz   

Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky mažeme.

Sběr nebezpečného odpadu
Sběr nebezpečného odpadu
Ve Zlíně a Otrokovicích bude MHD na den zdarma
Ve Zlíně a Otrokovicích bude MHD na den zdarma