Photo by Sergey Shmidt on Unsplash

Zahrada Věžky Jaro ’18

  • 1. května 2018
  • Marek Přecechtěl
  • leták
Zahrada Věžky Jaro ’18

1. - 6. května 2018 od 9.00 do 17.00 hodin, pořádá obec Věžky u Kroměříže jednu z tradičních a největších zahrádkářských výstav na Moravě Zahrada Věžky Jaro 2018.

Na nadcházející jaro se nejvíce těší zahrádkáři a milovníci přírody. Budou si zase moci zasadit nové kytičky, sazenice a "vypiplat" si zahradu k obrazu svému. Proto taky více jak 30.000 lidí zavítá každý rok na naši zahrádkářskou výstavu, aby zde našli inspiraci a široký sortiment toho, co pro svou jarní zahradu zrovna potřebují. Najdete zde keře, stromky, sazenice, jarní kytky, ale i pomůcky, které vám pomohou vytvořit si svou ideální zahradu.

K nám si uděláte výlet s celou svou rodinou, děti necháte v dětském koutku a pod platany si prohlédnete veškerý sortiment. Poté si odpočinete u kávy a u obědu si poslechnete si doprovodný program – živou hudbu.

Jarní historický park má své nezaměnitelné kouzlo a vybízí k odpočinku. A když se na chvíli budete chtít ztratit z rušného parku, můžete navštívit unikátní kostel Svaté Alžběty v centru obce. Opět bude vyzdoben květinami a můžete si jej celý prohlédnout včetně zákristie.

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn

Podobné

Výstava: Věžky

Výstava: Věžky

26. července 2019

Jarní výstava Věžky

Jarní výstava...

14. dubna 2019

Podzim Věžky, ’18

Podzim Věžky,...

15. září 2018

Výstava Věžky

Výstava Věžky

4. července 2018

Zahrada Věžky, podzim

Zahrada Věžky,...

4. září 2017