Podzim Věžky, ’18

Podzim Věžky, ’18

  • 15. září 2018

Kdy:

27. - 30. září 2018

Kde:

Věžky

Otevírací doba:

9 – 16 hod.

I poslední část výstavy má své specifické a neopakovatelné kouzlo. Tentokrát se park zahalí do podzimního kabátu. Pod dominantou parku, platanem javorolistým, si opět vyberete z rozmanitého sortimentu zeleniny, příslušenství a náčiní pro zahradkáření, stromků, květin, keřů, vřesů či věnců.

Velkým lákadlem a úchvatným zážitkem jsou expozice. Například v minulém roce sklidila obrovský úspěch výstava starých traktorů a nářadí a náčiní potřebného při slizni a obdělávání. Vše bylo naaranžováno a doplněno o zlaté obilné klasy, ovoce, zeleninu, plody podzimu a květiny.

Ve sportovně společenském areálu nad parkem na vás opět bude čekat doprovodný hudební program, poslechnete si nejen známé dechové a popové kapely. Podporujeme i regionální umělce, kteří mají na ZAHRADĚ Věžky taktéž své místo.

Ve Věžkách strávíte pohodový den, v parku si vychutnáte skvělou kávu, prohlédnete si zahradní sortiment a poslechnete doprovodný hudební program. Pro děti nebude chybět dětský koutek se spoustou zábavy. Zkrátka ideálně strávený podzimní den s celou rodinou.

Podobné