Náměstí 2019/2

Náměstí 2019/2

  • 28. července 2019

Letní koncerty na náměstí 3. května před Besedou

Další hudební odpoledne v neděli 4. srpna 2019 od 17. hodin na náměstí před Besedou bude patřit pestré směsi folku, country, blues, ale i rocku.

STROMY, zlínský pohodový vícehlas, působí na domácí folkové scéně od roku 2007. Na koncertech prezentuje vlastní tvorbu kapelníka Davida "Dave" Horáčka (kytara, foukací harmonika, zpěv), jako bývalí trampové a skauti zpívají STROMY hlavně o přírodě, kamarádství, vztazích, ale i o smyslu života. Vedle Davida uslyšíte Eriku Novákovou (djembe, flétna, zpěv), Tomáše Baxu (kytara, zpěv), Karla Vondráčka (flétna), Petra Šticu (basová kytara), Pavla Žižlavského (housle) a Elišku Novákovou (housle, ukulele).

KARBURÁTOR BLUES BAND je kapela s rockovým srdcem a bluesovou duší. Její vznik se datuje na začátek 80. let. Po delší pauze se dává znovu dohromady na popud pořadatelů „1. Hanáckého Woodštoku“, který se konal r. 1995 v Žopech u Holešova. Od té doby vystupuje na různých festivalech, v klubech i po hospodách. Program kapely je zaměřen jak tanečně, tak i poslechově. Dokáže zahrát kvalitní blues, ale i country v rockovém stylu. KBB, to je Libor Mĺodzik - kytara, zpěv, Radek Štěpán - kytara, foukačka, Josef Gaja - basová kytara, Aleš Hrbáček - bicí.

Vstup volný, občerstvení zajištěno

Podobné