Zlomený kaštan

 • 11. srpna 2017
 • Marek Přecechtěl

Bouřka doprovázená větrnou smrští se přehnala ze čtvrtka na pátek (10.8. - 11.8.2017) katastrem obce Bělov. Na větrné počasí doplatil starý kaštan u kamenného křížku, který byl postaven v roce 1861.

Práce, Vývozek
Rozšíření koryta
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan
Zlomený kaštan

Komentáře

 1. reagovat »

  Přecechtěl
  14.8.2017

  Vážení,
  co se stalo díky přírodním úkazům zde u nás je ještě to nejmenší…viz.jiné obce a jejich domy.
  ALE proč píši …někteří spoluobčané si začali plést obecní za moje…jak si přesně mám vysvětlit skutečnost, polámané dřevo, které neříká pane žádnému z nás…je řekněme veřejné či obecní nachystáno k pořezání a odvozu na areál k uskladnění je přemístěno občanem..občanem obce, který nemá v sobě ani tu poslední elementární slušnost..vytěží dřevo a větve nechá na místě… ano zrovna v místní části Vývozek jsou občané hodně řekněme ekologicky a esteticky cítící…ale toto jim asi nevadí…jsem hodně smutný ze stavu naší společnosti a toto co se událo a dle informací bylo pilou řezáno hodně do večera..to není mé tak se nebudu angažovat…starosto, zastupitelé zakročte? Kde jsou ti rozumní ze zasedání zastupitelstva, kde je jejich odvaha…
  Ano moc jednoduché je kritizovat, ale sám něco udělat či zakročit…mějte pohodový den a věřím, že konečně ten dotyčný pochopí, že není v obci sám a odčiní, chce se mi říci snad nedorozumění a již nic dále nebude páchat a chovat se jako každý spořádaný občan obce Bělov….

 2. reagovat »

  občan
  14.8.2017

  Zloděj křičí chyťte zloděje.

 3. reagovat »

  Přespolní
  17.8.2017

  Jenže pokud je strom na parcele 353/10 a je jeho součástí, tak je nevhodné, aby si obec nárokovala strom i spadenou větev. :-)

 4. reagovat »

  Lojza Daněk
  28.8.2017

  Zlomený kaštan je starý strom.Je to jedna z mála památek a kultur naší obce.Jako lípa u obce . Už tam roste mladá ,tak se musíme starat o výsadbu nových stromků . Musí se řešit ! Ale je někdo když Obec vysadí nové okolí Kříže aby dělal správce ? Poslední co vím manželé Tesařovi. Je to krásné místo . Vím o čem mluvím ,není to jen řeč u piva . Jen parta bláznú kteří to berou vážně . a nečekají Prachy na ruku !!!!

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn