Dívčí válka V neděli 19. června, na obecním areálu, proběhlo divadelní představení žáků ZŠ Kvasice „Dívčí válka“. Akce je součástí oslav 875. výročí první písemné zmínky o obci Bělov a 90. výročí založení SDH Bělov. +26 Publikováno: 19. 6. 2016 Zařazeno v: Fotografie #divadlo ‹ Oslavy 90. výročí SDH Vítání občánků › Napsat komentář Napsat komentář Zrušit odpověďVaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované údaje jsou označeny *Komentář *Jméno * E-mail * Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře. Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, urážet ostatní komentující, nebo bude zanášet diskuzi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky mažeme.
Napsat komentář
Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, urážet ostatní komentující, nebo bude zanášet diskuzi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky mažeme.