Photo by Markus Spiske on UnsplashCyklojízda Otrokovice – Dubnica nad Váhom

Cyklojízda Otrokovice – Dubnica nad Váhom

  • 14. června 2018

Třetí ročník silniční hobby cyklojízdy Otrokovice - Dubnica nad Váhom se uskuteční 23. června 2018. Původní termín přihlášek byl stanoven na poslední květnový den. Nyní termín prodlužujeme až do 15. června 2018. Registrace je zdarma.

Do poloviny června se mohou přihlašovat hobby cyklisté na mail: cyklojizda@muotrokovice.cz nebo na webových stránkách města www.otrokovice.cz pomocí formuláře. Podmínkou, aby byli zaregistrováni, je dosažení věku 18 let, vlastní jízdní kolo a cyklistická přilba. Doporučené je cestovní pojištění na Slovensko. Zbytek už zajistí organizátoři.

V sobotu 23. června od 7 do 8:30 hodin ráno bude probíhat potvrzení účasti a předání startovacích čísel v přízemí budovy Městského úřadu Otrokovice, ve třetí budově naproti Komerční banky. Samotný start se uskuteční přesně v 9 hodin. Na startu obdrží každý cyklista startovní číslo, mapu trasy a drobné motivační předměty. V cíli v Dubnici nad Váhom obdrží každý porci guláše, nápoj a každý obdrží pamětní list se svým jménem.

Kromě dopravy pro cyklisty a jejich kol ze slovenské Dubnice bude zajištěna také zdravotní služba. Doprovodné vozidlo, které pojede na trase, mohou využít ti, kterým případně dojdou síly.

Popis trasy: Otrokovice – Pohořelice – Oldřichovice – Zlín – Bohuslavice u Zlína – Doubravy – Hřivínův Újezd – Kaňovice – Biskupice – Luhačovice – Petrůvka – Slavičín – Jestřabí – Štítná nad Vláří – Brumov-Bylnice – Horné Srnie – Nemšová – Borčice – Bolešov – Dubnica nad Váhom

Starší příspěvek Křest nového piva
Novější příspěvek Chovatelský den

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn

Podobné