Marek Přecechtěl
16. září 2025
Vážení milovníci dobrého guláše,
dne 13. září se na Bělově uskutečnil již 8. ročník oblíbené akce Bělovský gulášek.
Dovolte nám poděkovat, že jste dorazili v tak hojném počtu, i přestože předpověď počasí nebyla zrovna příznivá.
Nakonec se vše vydařilo a bylo vydáno přibližně 130 hlasovacích lístků – celkově se akce zúčastnilo kolem 170 návštěvníků.
🥇 Na prvním místě se překvapivě 🙂 umístil tým XXL,
🥈 druhé místo obsadili Gurmáni,
🥉 a třetí skončily Albánské vařečky, které zároveň získaly Cenu starosty.
Velké díky patří všem, kteří se podíleli na organizaci akce, zajištění občerstvení a přípravě bohaté tomboly.
Z jejího výtěžku jsme věnovali 4 000 Kč Svazu žen Bělov a 500 Kč útulku Vršava.
Děkujeme za vaši účast, věříme, že jste si akci užili, a už teď se těšíme na setkání při 9. ročníku Bělovského gulášku, který se uskuteční 19. září 2026.
S úctou,
Organizátoři
Pokud máte zájem o fotografie či vlastníte jiné dokumenty či fotografie související s obsahem a jste ochotni je zapůjčit k digitalizaci atd., pište na mail: m.precechtel@outlook.cz. Děkujeme za spolupráci.